Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Larians.pl - Odkryj Tajemnicę [ EASY ]


WeeZy HakeRR

Serwer  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz u Nas ?

    • Tak ! :)
      70
    • Nie :/
      28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak z 6skillami? Bardzo są przydatne.

Jak jak wbijaniem skilli?

Gdzie drop broni 75?

Epiki z broni na 75?

Dajcie fajne łuki(dużee).

Nie docztałem chyba- kiedy start?

Opublikowano

Jak z 6skillami? Bardzo są przydatne.

Jak jak wbijaniem skilli?

Gdzie drop broni 75?

Epiki z broni na 75?

Dajcie fajne łuki(dużee).

Nie docztałem chyba- kiedy start?

Juz odpowiadam na pytania :)

6 skill jest niedostępny

skile na 17 punkcie dostajemy na P

Broń 75 dungeony oraz Riper

Epiki z broni 65

Są duże łuki mam ssy ale nie są zrobione graficznie ale uwierz mi na słowo ze z 5 łuków 2 są ogromne i maja super efekt :)

Start sobota o godzine 13:00 mieliśmy startowac w piątek ale jest 6 innych serwerów dlatego poczkamy do soboty a przez ten czas dopracujemy szczegóły

 

Szybka prezka ode mnie :)

http://www.youtube.com/watch?v=GkN79nwUI0c&feature=c4-overview&list=UULzCzJt6KcsD4HJMSlFIllg

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Autor "ZAPOWIEDZI" zawsze pod czyjąś zapowiedzią pisał

 

" To jest prezentacja ? nic się nie dowiedziałem.. "

 

Więc ja napisze to tutaj :)m

 

Ty to nazywasz prezentacją ?? :)

 

chybw nigdy prezentacji nie widziałeś

 

 

Jak dla mnie serwer bez pomysłu

nic fajnego na nim nie ma :/

pewnie po dwóch dniach gry jest nuda.

 

Powodzenia ze startem :) ja nie zagram bo mi się nie podoba

Szukasz dobrego serwera MEDIUM ?



[ ZOBACZ ]


Link do prezentacji


http://www.mpcforum.pl/topic/1104825-illusionmt2dedyknowy-medium/

Opublikowano

Autor "ZAPOWIEDZI" zawsze pod czyjąś zapowiedzią pisał

 

" To jest prezentacja ? nic się nie dowiedziałem.. "

 

Więc ja napisze to tutaj :)m

 

Ty to nazywasz prezentacją ?? :)

 

chybw nigdy prezentacji nie widziałeś

 

 

Jak dla mnie serwer bez pomysłu

nic fajnego na nim nie ma :/

pewnie po dwóch dniach gry jest nuda.

 

Powodzenia ze startem :) ja nie zagram bo mi się nie podoba

Jedyna prezentacja w której tak napisałem to na serwerze YT2 bo w prezce nie było kompletnie nic

Dobrze może bez pomysłu zobaczymy .

Tylko powiem Ci iż mamy edytowanego klienta , nowe tekstury , nowe animacje NPC , czat ogólny wszystkich królestw skumulowany w 1 i inne rzeczy :)

Nic ciekawego ? cóż :)

Nuda po 2 dniach ? chyba 3-4 tygodniach ;)

i dziękujemy

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

No szkoda, że nie ma 6, bo archer z nim to jeszcze większa kosa ^^

Zmianki i dodania dropią czy sklep?

Dodacie pierścionek zareczynowy do sklepu?

Usuniecie zbędne potki i drop?

Będą dropić rzeczy na roski, czy w sklepie?

Jak z biologiem?

Pety is czy misja? Może podstawowe misja a dodatkowe is?

Pety dają bony?

Buty wiatru dajcie na start ;x

Opublikowano

Fakt, trudno się czegoś dowiedzieć z tej prezentacji. Jedyną wiedzę jaką wyniosę z tej prezentacji to, że "Bronie zostaną dodane JUTRO"

 

antywarn: skad futro wilka z plusem?

Opublikowano

No szkoda, że nie ma 6, bo archer z nim to jeszcze większa kosa ^^

Zmianki i dodania dropią czy sklep?

Dodacie pierścionek zareczynowy do sklepu?

Usuniecie zbędne potki i drop?

Będą dropić rzeczy na roski, czy w sklepie?

Jak z biologiem?

Pety is czy misja? Może podstawowe misja a dodatkowe is?

Pety dają bony?

Buty wiatru dajcie na start ;x

Archer tutaj i tak jest kosa ;]

Zmianki są w sklepie bo to easy tylko NPC odmówił posłuszeństwa i nie ogarnieliśmy go jeszcze :D

Będzie NPC z all itemkami do ślubu

Nie dropią poty

Rosy w sklepie

Biolog standart

Pet - na start do wyboru + są epicki w sklepie

Pety daja bony

Buty wiatru są wbudowane w pasek aby był wolny slot

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Server fajny, zawitam na start i zobaczę jak się prezentuje :)

 

@aw

 

Zostały usunięte zbędne bony 1-5?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Zawitam, lecz radzę uważać. Z takim hakjerem jak Wezzy lepiej nie zadzierać.

Czekam na luki i sztylety.

Liczę na brak bugów.

 

Pozdrawiam, powodzenia i zostawiam AW.

 

aw: ząb dzika będzie potrzebny?

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Opublikowano

Zawitam, lecz radzę uważać. Z takim hakjerem jak Wezzy lepiej nie zadzierać.

Czekam na luki i sztylety.

Liczę na brak bugów.

 

Pozdrawiam, powodzenia i zostawiam AW.

 

aw: ząb dzika będzie potrzebny?

Haha dzięki .

Powiem tak ... sety broni wybierałem ja

Sztylety i łuki według mnie są najlepsze :)

Zaraz pierwsze poprawki w zapowiedzi ! czekajcie :)

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Ale tu weezy robi tylko reklame :)

Nie spamcie,że jest hejter,bo o tym wiem heh :)

Ale bez niego ten server by nie powstał.

Yangi bedą 10x Poprawione tak po 5kk z 1 mobka :)

 

 

 

PS//// Prezentacja serwera 30% zrobiona.

 

 

 

Pozdrawiam

 

OnlySmile

Opublikowano

Ale tu weezy robi tylko reklame :)

Nie spamcie,że jest hejter,bo o tym wiem heh :)

Ale bez niego ten server by nie powstał.

Yangi bedą 10x Poprawione tak po 5kk z 1 mobka :)

 

 

 

PS//// Prezentacja serwera 30% zrobiona.

 

 

 

Pozdrawiam

 

OnlySmile

 

 

Nauczyłeś się odbugowywać moby, czy dalej tego nie potrafisz i serwer zamkniesz z tego powodu?

Piszesz, ze prezka 30% zrobiona a w kazdej która daliscie nic sie nie zmieniało.

Na serwerze nic nowego, w sumie same gotowce nic od siebie.

Powodzenia, bo się przyda. :-)

A, dodatkowo. Spacje się stawia po przecinku.

1610016.jpeg

Opublikowano

 

 

Nauczyłeś się odbugowywać moby, czy dalej tego nie potrafisz i serwer zamkniesz z tego powodu?

Piszesz, ze prezka 30% zrobiona a w kazdej która daliscie nic sie nie zmieniało.

Na serwerze nic nowego, w sumie same gotowce nic od siebie.

Powodzenia, bo się przyda. :-)

A, dodatkowo. Spacje się stawia po przecinku.

Ty się harnaś zastanów ile twoich serwerów na których mialeś prawa było niewypałem ? ( WSZYSTKIE )

 

Nie zagram, prezka mnie nie zachęca :(

 

Ale powodzenia

 

@anty: Gdzie dodania i zmianki bonów?

Dzięki , będą dzis w osobnym NPC

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Ty się harnaś zastanów ile twoich serwerów na których mialeś prawa było niewypałem ? ( WSZYSTKIE )

 

Dzięki , będą dzis w osobnym NPC

 

No patrz kurwa, każdy jakoś wystartował bez problemów, poza tym nie rozmawiamy o "moich" serwerach a o tym marnym Lariansie, robionego przez noł skilla. Już ja wiecej wiedzy na temat tworzenia serwera mam niż on, a wiem tyle co nic. ;)

Powodzenia, lepiej znajdzcie technika co się na prawde na tym zna a nie ciagle oglada tutoriale na MPCForum

1610016.jpeg

Opublikowano

 

No patrz kurwa, każdy jakoś wystartował bez problemów, poza tym nie rozmawiamy o "moich" serwerach a o tym marnym Lariansie, robionego przez noł skilla. Już ja wiecej wiedzy na temat tworzenia serwera mam niż on, a wiem tyle co nic. ;)

Powodzenia, lepiej znajdzcie technika co się na prawde na tym zna a nie ciagle oglada tutoriale na MPCForum

A czy ten serwer już ruszył ? Chyba nie .

Okaże się po starcie :)

Dziękuję i żegnam

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Weezy się za dużo naoglądam na youtube i sam chce mieć serwer z którego będzie mógł pierwsze swoje zakupy zrobić za swoje zarobione pieniądze, ale niestety.

Ten serwer to gówno, gotowce, noname`y, nic nowego.

Opublikowano

Weezy się za dużo naoglądam na youtube i sam chce mieć serwer z którego będzie mógł pierwsze swoje zakupy zrobić za swoje zarobione pieniądze, ale niestety. Ten serwer to gówno, gotowce, noname`y, nic nowego.

Yhym .. jesteś taki dorosły :)

Zrób sam swój serwer to pogadamy kto ile umie ;)

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

misiaczku nieokrzesany gdybyś ty teraz wiedział kto pisze z tego konta ;ooo a dorosły? hmm może i nie jestem, ale swoje 19 lat mam

Może to pisać nawet sam Isamu czy Fubu .

Nie interesuje mnie to zbytnio . Zrób swój serwer i pokaż rezultaty :)

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...